top of page
Image by Harry Holder

מרכז ערבה

מקום להתפתחות וצמיחה

מי אני

שלום, שמי שרה. נשואה לשגיא, אם ל-4 ילדים וסבתא מאושרת.

 

כל חיי דאגתי לכולם. חייתי בלחצים מתמידים של טיפול בבית, בילדים, בעבודה, בהורי ובכל מי שרק נזקק. טבעתי בחיי היומיום עד שנעדרתי מעצמי. חיפוש עצמי ורצון לחיות את החיים ממקום של שמחה, אמונה רוגע, בטחון, שלווה, סיפוק ואהבה הביא אותי ללימודי מודעות עצמית לפני כ-16 שנים.

 כ-7 שנים למדתי, צמחתי והתפתחתי, קיבלתי כלים וגיליתי את הדרך בה אני רוצה לחיות - בחירה של חיים באור ואהבה. עם הזמן פיתחתי  כלים משלי המבוססים על דרך החיים בה בחרתי, שבאמצעותם ניתן להגיע לחיים מאוזנים ומאושרים. למדתי, כי באפשרותי להוביל אנשים, ולהקנות להם כלים שיסייעו להם, כפי שסייעו לי.

50945972_2207562299266438_8575903930276380672_o.jpg

את ההבנה הזו קיבלתי מתוך נסיון אישי, לאחר שבני נפצע קשה בתאונת דרכים רגע לפני גיוסו לצה"ל. במשך כשנה, ליוויתי אותו והשתמשתי בכלים שפיתחתי עד שהחלים מפציעותיו, התחזק והתגייס לשירות קרבי ומשמעותי ביחידה מובחרת. הרגשתי שמצאתי את הייעוד של עצמי, וביקשתי להוסיף על הכלים לחיים מאוזנים גם כלים של הנחיה אישית וקבוצתית, ועל כן הצטרפתי ללימודי הסמכה להנחיית יחידים, קבוצות, זוגות ומשפחות, וקיבלתי הסמכה בתחום זה.

 

עם השנים, המשכתי את לימודי בתחום ״איזון חיים״, ובשנת 2017 הוסמכתי כמטפלת בשיטה זו. מאז, אני מתמקדת בטיפול המשלב את כל הכשרותי והכלים שפיתחתי בתחומים של טיפול, ליווי והנחיה - בתחום איזון חיים.

 

על הבסיס הזה, ייסדתי והקמתי את ערבה - מרכז ללימוד, איזון וצמיחה, המשמש מקום בו ניתן ללמוד, לרכוש כלים ולעבור תהליכים של התמודדות אישית, זוגית או משפחתית בהתמודדויות שונות שהחיים מציבים בפנינו.

 • האם יש התחייבות להצטרף למעגל בכל שבוע?
  המעגלים פועלים בשיטת הרכבת - ניתן לעלות או לרדת ממנה בכל תחנה - ותמיד להיות בתנועה קדימה. נפגשים ביום ובשעה קבועים. ניתן להצטרף למעגל בתדירות בה המשתתף בוחר. המעגל תמיד יפגש. ההרכב של כל מפגש יכול להשתנות משבוע לשבוע
 • האם האנשים במעגל הם אותם אנשים בכל שבוע?
  לא. בכל מפגש של מעגל, יכולים להצטרף משתתפים חדשים או ותיקים שלא ביקרו במעגל בפעם הקודמת.
 • האם עלי להשלים תוכן אם לא השתתפתי במפגש הקודם?
  לא. כל מפגש במעגל הוא ייחודי לנקודת הזמן ולמשתתפים הנוכחים בו. הנושאים שנידונים במעגל עולים מתוך האנרגיה של הנוכחים, ומטופלים בשיטה הייחודית של איזון חיים. המעגל אינו שיעור או הרצאה. המעגל הוא דינאמי, חי ונושם ומתקיים מכוח הקבוצה שנוצרה במפגש זה.
 • האם המפגשים מוקלטים בזום?
  לא. למעגל כללים ברורים של שמירה על פרטיות וחשיפה. אין הקלטה או הפצה של תכנים שמתקיימים במעגלים.
 • מה כמות המשתתפים המקסימלית במעגל?
  מעגל יכיל עד 20 משתתפים לכל היותר. כאשר יש הרשמה מעל לכמות המקסימלית, נפתח מעגל נוסף באותו היום, והודעה על כך נמסרת לנרשמים.
 • האם יש צורך להירשם לפני כל מעגל?
  כן, בכדי לשמור על מסגרת כמות המשתתפים במעגל, יש צורך להירשם מראש.
 • איך נרשמים למעגל?
  הרשמה מתבצעת דרך האתר או במשלוח הודעת ווצאפ. אישור השתתפות נשלח רק לאחר תשלום למפגש.
 • כמה עולה השתתפות במעגל?
  עלות מפגש הינו 100 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסיה ל-5 מפגשים בעלות של 450 ש"ח
 • מה כמות המשתתפים המינימלית למעגל?
  המעגל יתקיים החל משבעה משתתפים. הזמן והשעה תמיד משוריינים למעגל. במקרים מיוחדים, תתפרסם מודעה על שינוי מועד המעגל.

שיטת ״איזון חיים״ אותה אני משלבת בטיפולי

במהלך חיינו כולנו חווים מתחים אשר מוציאים אותנו מאיזון ומשפיעים על גופינו בעוצמות ובתדרים שונים. כאשר הגוף שלנו חווה חוסר איזון הוא שולח לנו אותות ואנו חווים חוסר-נוחות או מחלה.

בשיטת "איזון חיים" אנו מחזירים את מערכות הגוף שלנו לאיזון.

 

שיטת "איזון חיים" היא שיטה עוצמתית של רפואת תדרים לאיתור ושחרור מתחים וחסימות אנרגטיות ורגשיות, המאפשרת ריפוי עמוק ומהיר לטיפול בעצמנו ובאחרים. השיטה מטפלת בתחומים הבאים:

 • איזון אנרגטי של מערכות הגוף

 • שחרור כאב פיזי

 • שחרור דפוסים רגשיים

 • הקלת תסמינים בהפרעות שינה, אלרגיות וקשיי למידה

 • שיפור מערכות יחסים- עם עצמנו ועם האחרים

 • חיבור לנשמה, ליעוד ולהגשמה

 • איזון מטרות חיים (Life Purpose)

 • איזון הבית

 • איזון העסק

 

השיטה פותחה ע”י המאסטר הילר ד”ר ג’ף לוין. משנת 1992 ד"ר ג'ף לוין מלמד אנשי רפואה ופרא-רפואה בתחומים שונים על טכניקות הריפוי השונות.

 

בשיטת "איזון חיים" הריפוי הוא, למעשה, איזון מחדש של אנרגיות גוף-נפש-רוח ושל מערכות היחסים בין התבניות האנרגטיות. לכן, עלינו לזהות את הסיבה השורשית לחוסר האיזון ולהתמקד בטיפול בו.

Rock Balancing

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

מרכז ערבה ללימוד איזון וצמיחה

המרכז הוקם בעבורכם, מתוך רצון לאפשר לכם מקום חם, אוהב, מכיל ומקבל בדיוק כפי שאתם, לא שופט או מבקר. תכליתו של המרכז, להכיר ולהוקיר את מי ומה שאתם, את הכוחות, היכולות והחוזקות שלכם, ללמוד מה הם השאיפות והרצונות שיאפשרו לכם להוציא מהנסתר לגלוי את כל שפע הטוב שיש בכם.

אני אשמח אם תבחרו בנו ללוות אתכם בתהליך של צמיחה ומציאת האיזון הפנימי' כדי שתחיו את חייכם ממקום של אור ואהבה, רוגע ושלוה, והובלה לחיים של סיפוק והגשמה.

Small Green Plants
bottom of page