שרה ערבה | מעגלים וקבוצות תמיכה בזום להורים למתבגרים נשים וצעירות

מעגלים

אל רעיון המעגל הגעתי לאחר שחוויתי מפגשים עם אנשים שונים, ולמדתי על נושאים המשותפים לכולם.

כשפרץ משבר הקורונה, ייסדתי את מעגלי הזום, המאפשרים למשתתפים להתמודד עם נושאים שונים בחייהם, מבלי הצורך להגיע ל"מרכז ערבה" - ועדיין להתחבר באופן וירטואלי, מכל מקום בעולם.

המעגלים מאפשרים מפגש של אנשים שלאו דווקא מכירים אחד את השני, או מתגוררים אחד ליד השני. אין משמעות למרחקים גיאוגרפיים, כי כולנו נפגשים בזום.  משתתפי המעגל יפגשו מחוץ לזום, בדרך כלל רק אם יבחרו בכך.

את המעגלים אני מובילה בשיטת איזון חיים, המאפשרת לדייק ולשחרר את החסמים, לתת במה לכל משתתף, ולאפשר לכל אחד לקחת את מה שנכון עבורו.

כל מפגש במעגל הוא ייחודי לנקודת הזמן ולמשתתפים הנוכחים במעגל 

מתוך האנרגיה של משתתפי המעגל עולים הנושאים עליהם עובדים במפגש. נושא זה מטופל בשיטה הייחודית של איזון חיים. כל משתתף במעגל מקבל הזדמנות לצאת עם תובנות אישיות בתום כל מפגש.

  • נפגשות בזום כל יום א' ב-20:30 מקדישות לעצמנו שעה אישית איכותית

    100 שקלים חדשים
  • נפגשות בזום כל יום ב' ב-17:00 בוחרות לדייק, לשחרר ולקדם

    100 שקלים חדשים
  • נפגשים בזום כל יום ד' ב-20:30 לוקחים פאוזה, מקבלים כלים ומתחברים

    100 שקלים חדשים

חוויה מעצימה שמאפשרת לך לפנות זמן לעבודה עצמית , תחילת תהליך מעודד ומחזק

התחלתי את הקבוצה לפני כמה חודשים ומה שיפה בעיני ונכון זה הקבוצה הקטנה,היחס האישי לכל אחת ובקצב שלה . למדתי הרבה ,אחרי הקבוצה הייתי מתיישבת לכתוב תובנות ודגשים שבעיני רלוונטיים תמיד. בעיקר מתרגשת כי הקבוצה לימדה אןתי לדייק ,להאמין בטוב שלי ולזמן את מה ששלי . תודה על הדרך והאור מעריכה ❤️

המפגשים מסייעים לי להיות ממוקדת וחיובית כלפי כל התהליך המאתגר הזה. אנחנו שומעות מלא דעות מהצדדים והכל מבלבל ובעזרת המפגשים אני לומדת להיות יותר אמיתית עם עצמי ולדעת איך נכון להתנהג ולפעול ומה יכול לסייע לי בתהליך.

לקוחות מספרים

שאלות ותשובות